Hallitus vuodelle 2017

Suomen Talousdemokratia ry piti syyskokouksen Rahareformilain julkaisutilaisuuden jälkeen 20.11.2016 Helsingissä. Syyskokouksessa yhdistykselle valittiin uusi hallitus vuodelle 2017:

Patrizio Lainà
puheenjohtaja
040 583 4432
patrizio@talousdemokratia.fi

Valtteri Aaltonen
varapuheenjohtaja
040 767 5756
valtteri@talousdemokratia.fi

Ville Länsiluoto
pääsihteeri
ville.lansiluoto@talousdemokratia.fi

Omar El-Begawy
rahastonhoitaja
040 504 3561
omar@talousdemokratia.fi

Ville Iivarinen
hallituksen jäsen
050 520 5751
ville@talousdemokratia.fi

Toma Kavonius
hallituksen jäsen
toma@talousdemokratia.fi

Pasi Hentunen
hallituksen jäsen
pasi@talousdemokratia.fi

Jarmo Nevalainen
hallituksen jäsen
040 734 1919
jarmo@talousdemokratia.fi