Yhteystiedot

Yhdistyksen hallituksen sähköposti

talousdemokratia@talousdemokratia.fi

Hallitus

Konsta Nylander
puheenjohtaja
040 731 2596
konsta@talousdemokratia.fi
 
Valtteri Aaltonen
varapuheenjohtaja
040 767 5756
valtteri@talousdemokratia.fi
 
Petri Flander
sihteeri
petri@talousdemokratia.fi
 
Omar El-Begawy
rahastonhoitaja
040 504 3561
omar@talousdemokratia.fi
 
Toma Kavonius
jäsenvastaava, paikallistoimintavastaava (Helsinki)
toma@talousdemokratia.fi
 
Ari Slioor
kansainvälisten asioiden vastaava, IMMR-delegaatti
ari@talousdemokratia.fi
 
Jari Rutanen
hallituksen jäsen
 
Tyrni Rankka
hallituksen varajäsen